Live For Golf - Tenerife

Na cestovní kancelář Golf Planet je spolehnutí, znalost produktů a servis bez starostí je pro mě vždy tou správnou volbou.
Michael Jon, mezinárodní rozhodčí s certifikátem R&A St. Andrews

Když cestuji za golfem nejen do zahraničí, ale i po Česku vždy jsme se setkala u Golf Planet s individuálním přístupem, doporučením i cenovou nabídkou, která splnila moje očekávání.
Edita Urbanová, golfistka s nejkrásnějším úsměvem

Golfové pobyty >

Tenerife

Dominantou ostrova je Národní park Teide, s nejvyšší horou Kanárských ostrovů i celého Španělska, sopkou Pico del Teide. Necelých 200 m pod vrchol této hory je možnost vystoupat lanovkou. Na Tenerife se vyskytují oblasti s různými klimatickými podmínkami. Sever ostrova je převážně chladnější s vyšším počtem celoročních srážek a tím i bohatější na vegetaci. Jižní část je znatelně vyprahlejší s výrazně teplejším klimatem. Zde se nachází největší a nejrušnější letoviska. Pláže jsou převážně vytvořeny uměle z písku vytěženého z mořského dna, či přivezeného ze Sahary. Světově známá je zoologická zahrada Loro Parque, kde si můžete prohlédnout například nejširší kolekci papoušků na světě. V zimních měsících (únoru a březnu) se každoročně koná na ostrově karneval.
0,-
Tenerife
5
0,-
Tenerife
0
0,-
Tenerife
4
0,-
Tenerife
5
28.548,-
0,-

Bohužel, právě nenabízíme Vámi požadovaný zájezd. Vyplňte následující formulář k objednání idividuálního zájezdu.

 
Váš email*:
Poptávka*:

* položku je nutno vyplnit