Live For Golf - Mallorca

Na cestovní kancelář Golf Planet je spolehnutí, znalost produktů a servis bez starostí je pro mě vždy tou správnou volbou.
Michael Jon, mezinárodní rozhodčí s certifikátem R&A St. Andrews

Když cestuji za golfem nejen do zahraničí, ale i po Česku vždy jsme se setkala u Golf Planet s individuálním přístupem, doporučením i cenovou nabídkou, která splnila moje očekávání.
Edita Urbanová, golfistka s nejkrásnějším úsměvem

Golfové pobyty >

Mallorca

Baleárské ostrovy leží v západní části Středomoří. Mallorca je největším z těchto ostrovů o celkové ploše 2.667 km2. Její povrch je značně různorodý a přechází od rozeklaných vrcholků pohoří Sierra Tramontana při východním pobřeží, dosahujícím bezmála výše 1.500 m, přes úrodné vnitrozemní roviny až k členitému pobřeží na západě ostrova. Pobřeží Mallorcy o celkové délce okolo 550 km se stalo jedním z hlavních lákadel pro turisty ze všech zemí Evropy. Vedle kilometry dlouhých pláží z jemného písku na jihovýchod od hlavního města Palmy a na severu ostrova, jsou tu i desítky okouzlujících menších pláží, obklopených spektakulárními skalisky a piniovými háji. Mnohé pláže ostrova se pyšní modrou vlajkou, přidělovanou Evropskou unií místům vynikajícím čistotou, perfektní údržbou a péčí o bezpečnost a pohodu hostů. Historie ostrova si s jeho přírodními podmínkami nikterak nezadá v bouřlivosti a různorodosti.

Mallorca
4
0,-
Mallorca
4
0,-
Mallorca
4
0,-
Mallorca
4
0,-
Příjemný hotel s krásnou zahradou.

Bohužel, právě nenabízíme Vámi požadovaný zájezd. Vyplňte následující formulář k objednání idividuálního zájezdu.

 
Váš email*:
Poptávka*:

* položku je nutno vyplnit