Live For Golf - Gran Canaria

Na cestovní kancelář Golf Planet je spolehnutí, znalost produktů a servis bez starostí je pro mě vždy tou správnou volbou.
Michael Jon, mezinárodní rozhodčí s certifikátem R&A St. Andrews

Když cestuji za golfem nejen do zahraničí, ale i po Česku vždy jsme se setkala u Golf Planet s individuálním přístupem, doporučením i cenovou nabídkou, která splnila moje očekávání.
Edita Urbanová, golfistka s nejkrásnějším úsměvem

Golfové pobyty >

Gran Canaria

Na 1533 čtverečních kilometrů bydlí 710 000 obyvatel, což je přes polovinu všech obyvatel na Kanárském ostrově + samozřejmé velké množství turistů vyhledávajících tohle místo, v kteroukoliv roční dobu. Pro představu: Za rok to je až 1,5 milionů lidiček. Nebyly by to Kanárské ostrovy, aby se zde nezvedal skalnatý sopečný vrchol. Ten, na ostrově Gran Canaria, se jmenuje Pico de las Nieves. Jeho úbočí klesá k oceánu a je protnuto četnými kaňony. Ostrov dělíme na dvě klimatické zóny. Sever je úrodnější a vlhčí, jihu vládne sucho a horko. Vlastně se dá říci, že celý ostrov je poměrně dost rozmanitý, a tak se mu někdy říká „miniaturní kontinent“. Průměrná zdejší teplota představuje pozdní jaro 21 °C. Moře je tu však trošku chladnější, než by se dalo čekat. Působí zde totiž chladný proud od Mexického zálivu. Gran Canaria díky své pestré minulosti nám nabízí spoustu míst, kde se můžeme kochat památkami starých dob, takže jestli vás alespoň trošku láká historie, nudit se tu rozhodně nebudete, i když to vám tak jako tak nehrozí. Obchodníci jsou na turistický ruch připravení a jsou vám schopni poskytnou jakoukoliv zábavu dle vašeho vkusu, jen když z vás dostanou nějaké to euro.

0,-
Gran Canaria
3
0,-
Gran Canaria
4
0,-
Gran Canaria
6
0,-
Gran Canaria
9
0,-
Gran Canaria
5
0,-

Bohužel, právě nenabízíme Vámi požadovaný zájezd. Vyplňte následující formulář k objednání idividuálního zájezdu.

 
Váš email*:
Poptávka*:

* položku je nutno vyplnit