Live For Golf - Costa Dorada - Tarragona

Na cestovní kancelář Golf Planet je spolehnutí, znalost produktů a servis bez starostí je pro mě vždy tou správnou volbou.
Michael Jon, mezinárodní rozhodčí s certifikátem R&A St. Andrews

Když cestuji za golfem nejen do zahraničí, ale i po Česku vždy jsme se setkala u Golf Planet s individuálním přístupem, doporučením i cenovou nabídkou, která splnila moje očekávání.
Edita Urbanová, golfistka s nejkrásnějším úsměvem

Golfové pobyty >

Costa Dorada - Tarragona

Costa Dorada je krásnou destinací, kde můžete báječně prožít svou dovolenou u moře. Překlad tohoto názvu je Zlaté pobřeží. Je to vyhledávané místo především pro své krásné pláže s jemným zlatavým pískem a stálým počasí, díky kterému má celá oblast své jméno. Správním centrem oblasti je historická Tarragona s řadou antických a středověkých památek i populárními býčími zápasy. Leží v Katalánské oblasti, 110km jižně od Barcelony. Pobřeží omývá Středozemní moře, má délku 270km a táhne se od městečka Cumit po Alcanar. Pobřeží je lemováno bezpočtem rybářských vesniček. K nejznámějším městům patří Tarragona s populárními býčími zápasy a zachovalým aquaduktem. K nejpůsobivějším památkám města patří obrovské megalitické městské hradby. Za zábavou lze vyrazit do letoviska Salou za neopakovatelnou noční španělskou atmosférou. Za klidným rozjímáním vyrazte do přírodního parku, který se rozkládá v deltě řeky Ebro více ve vnitrozemí.

Costa Dorada - Tarragona
4
9.348,-
Costa Dorada - Tarragona
4
8.988,-
Costa Dorada - Tarragona
4
9.828,-
Costa Dorada - Tarragona
5
13.068,-
Costa Dorada - Tarragona
4
8.148,-
Costa Dorada - Tarragona
4
17.268,-

Bohužel, právě nenabízíme Vámi požadovaný zájezd. Vyplňte následující formulář k objednání idividuálního zájezdu.

 
Váš email*:
Poptávka*:

* položku je nutno vyplnit