Live For Golf - Costa Cálida - Murcia

Na cestovní kancelář Golf Planet je spolehnutí, znalost produktů a servis bez starostí je pro mě vždy tou správnou volbou.
Michael Jon, mezinárodní rozhodčí s certifikátem R&A St. Andrews

Když cestuji za golfem nejen do zahraničí, ale i po Česku vždy jsme se setkala u Golf Planet s individuálním přístupem, doporučením i cenovou nabídkou, která splnila moje očekávání.
Edita Urbanová, golfistka s nejkrásnějším úsměvem

Golfové pobyty >

Costa Cálida - Murcia

Pobřeží Costa Calida se rozkládá v celkové délce 250 km ve španělské provincii Murcia, u hranic s autonomní oblastí Valencia, až k přístavnímu městu Aguilas na hranici s Andalusií. Murcia je nejteplejší provincií v celém Španělsku, průměrné roční teploty se zde pohybují mezi 16 a 19°C. Costa Calida znamená ve španělštině "teplé pobřeží", protože teplota mořské vody je zde v průměru o pět stupňů vyšší než v okolním Středozemí. Důvodem je, že pobřeží leží chráněné v rozsáhlém zálivu Mazarron, který sahá od mysu Palos až k mysu Cabo de Gata v Almerii. Studené oceánské proudy z Atlantiku, které proudí přes Gibraltar do Středozemního moře, tak záliv Mazarron minou. Costa Calida je pro Murcii přístupovým místem k moři a často tak bývá toto pobřeží také nazýváno jako "záliv Murcia" nebo "Costa de Murcia". Ve srovnání se severněji ležícím pobřežím Costa Blanca je ale turisty mnohem méně navštěvované. Největším městem na tomto "teplém pobřeží" je Cartagena.
Costa Cálida - Murcia
4
0,-
Luxusní ubytování apartmánového typu uprostřed tří 18 jamkových golfových hřišť v jednom z největších sportovních areálů Evropy.

Bohužel, právě nenabízíme Vámi požadovaný zájezd. Vyplňte následující formulář k objednání idividuálního zájezdu.

 
Váš email*:
Poptávka*:

* položku je nutno vyplnit