Live For Golf - Moravske Toplice

Na cestovní kancelář Golf Planet je spolehnutí, znalost produktů a servis bez starostí je pro mě vždy tou správnou volbou.
Michael Jon, mezinárodní rozhodčí s certifikátem R&A St. Andrews

Když cestuji za golfem nejen do zahraničí, ale i po Česku vždy jsme se setkala u Golf Planet s individuálním přístupem, doporučením i cenovou nabídkou, která splnila moje očekávání.
Edita Urbanová, golfistka s nejkrásnějším úsměvem

Golfové pobyty >

Moravske Toplice

Vnitrozemské lázně Moravske Toplice se nacházejí 60km od Mariboru jen 20km od hranic s Rakouskem. Koupání ve zdejších termální vodě má blahodárné účinky na organismus: relaxuje tělo, podporuje lepší oběh krve, je prevencí proti nervovým stresům, podporuje rychle hnědnutí kůže při opalování. Voda v lázních Moravske Toplice obsahuje chlorid sodný a hydrogen uhličitý. Prameny vyvěrají z hloubky 1.175 až 1.467 metrů, teplota se pohybuje kolem 72°C a než se dostane na povrch, voda je hustá a slaná a přípomíná spíše olej. Hydrogen uhličité pramený bývají obyčejně studené. Zdejší prameny jsou horké což je činí ještě cennějšími. Léčí se zde degenerativní a chronický revmatismus, probíhají zde rekonvalescence po úrazech a operacích pohybového ústrojí s funkční poruchou, onemocnění kůže, chronická onemocnění dýchacích cest, onemocnění páteře a kloubů, pomohou vám zde i s problémy s krční páteří, beziobratlovými destičkami i bedry.

Moravske Toplice
5
0,-
Skvělý komfortní hotel v lázeňském letovisku Moravske Toplice s vyhlášenými lázněmi, aquaparkem a 18-ti jamkovým golfovým hřištěm.
Moravske Toplice
9
0,-
Příjemný hotel s dobrými službami, lázeňským centrem a aquaparkem v těsné blízkosti. Vedle hotelu naleznete 18jamkové mistrovské golfové hřiště.

Bohužel, právě nenabízíme Vámi požadovaný zájezd. Vyplňte následující formulář k objednání idividuálního zájezdu.

 
Váš email*:
Poptávka*:

* položku je nutno vyplnit