Live For Golf - Bled

Na cestovní kancelář Golf Planet je spolehnutí, znalost produktů a servis bez starostí je pro mě vždy tou správnou volbou.
Michael Jon, mezinárodní rozhodčí s certifikátem R&A St. Andrews

Když cestuji za golfem nejen do zahraničí, ale i po Česku vždy jsme se setkala u Golf Planet s individuálním přístupem, doporučením i cenovou nabídkou, která splnila moje očekávání.
Edita Urbanová, golfistka s nejkrásnějším úsměvem

Golfové pobyty >

Bled

Prvními návštěvníky Bledu byli již poutníci v pohanských dobách. Magicky je přitahoval ostrov uprostřed jezera, který se stal centrem bohoslužeb a poutí po staletí. Díky své poloze byl Bled osídlen již na sklonku existence Římského impéria. V muzeu na hradě je dodnes k vidění darovací listina z roku 1004, kterou Jindřich II. Německý, pozdější svatý císař římský, daroval zdejší oblast biskupovi Albuinovi z Brixenu. Bled se stal světoznámým díky švýcarskému doktorovi Arnoldovi Riklimu, který zde pobýval a pracoval ve druhé polovině 19. století a založil zde klimatické léčebné lázně. V Bledksém jezeře žije na 19 druhů ryb, což z jezera dělá rybářský ráj. Největší rybou ulovenou v jezeře byl WELS dlouhý 190cm a vážící 58kg. Na jezeře se konají i známé veslařské regaty.
Letovisko Bled je považováno za jedno z nejkrásnějších v Julských Alpách s mírným léčivým klimatem a termální vodou. Cestovatelé jsou vždy okouzleni křišťálově průzračnou vodou v jezeře a malebným ostrovem s kostelem uprostřed, impozantním hradem tyčícím se na kamenném ostrohu vysoko nad jezerem. Bled je znám už 200 let jako lázeňské centrum nabízející návštěvníkům množství léčebných programů, procedur a služeb. Okolní alpská krajina skýtá možnosti ke strávení aktivní dovolené a je ideálním výchozím místem pro poznávání blízkého i dalekého okolí. Můžete se projíždět po jezeře na místních loďkách nazývanými „pletna“, raftovat, lovit v okolních lesích, rybařit, jezdit na kole nebo na koních. Na okraji Bledu se rozprostírá přenádherné mistrovské 27 jamkové golfové hřiště patřící mezi nejkrásnější v Evropě. V zimě jsou tu ideální podmínky pro lyžování. Vždyť jen pár kilometrů od Bledu se nacházejí světoznámá lyžařská centra Pokljuka a Kranjska Gora.

Bled
3
0,-
Standardní 3* hotel v těsné blízkosti centra lázeňského střediska Bledu, jezera a s možností hraní golfu neomezeně.
0,-
Luxusní hotel přímo u bledského jezera jen pár kroků od centra lázeňského letoviska Bledu.
Bled
3
0,-
Bled
4
0,-
Velmi kvalitní 4* hotel v samotném srdci lázeňského letoviska Bled s možností hraní golfu neomezeně.

Bohužel, právě nenabízíme Vámi požadovaný zájezd. Vyplňte následující formulář k objednání idividuálního zájezdu.

 
Váš email*:
Poptávka*:

* položku je nutno vyplnit