Live For Golf - Madeira

Na cestovní kancelář Golf Planet je spolehnutí, znalost produktů a servis bez starostí je pro mě vždy tou správnou volbou.
Michael Jon, mezinárodní rozhodčí s certifikátem R&A St. Andrews

Když cestuji za golfem nejen do zahraničí, ale i po Česku vždy jsme se setkala u Golf Planet s individuálním přístupem, doporučením i cenovou nabídkou, která splnila moje očekávání.
Edita Urbanová, golfistka s nejkrásnějším úsměvem

Golfové pobyty >

Madeira

je ostrov, který už jen pro svůj exotický název touží poznat téměř každý, kdo rád cestuje a poznává nové kraje. Příznivé klimatické podmínky jsou jako stvořené pro celoroční pobyt zde. Rtuť teploměru dosahuje 20°C v zimě, v létě je průměrná teplota vzduchu cca 24°C. Nachází se v atlantickém oceánu, 978 km od Portugalska a 545 km od Afriky a nikdy nezklame Vaše očekávání. Madeira je krásná, pohostinná, tajemná i nezkrotná a svým jedinečným bohatstvím - nezničenou a bujnou vegetací, horskými majestátnými štíty, vyvolávajícími v nás touhu stanout na jejich nejvyšším vrcholu si získá srdce každého, kdo miluje přírodu, neboť "příroda" Vás zde obklopuje doslova na každém kroku.

Madeira
5
0,-
Hotel nabízející vysoký standard služeb, nachází se v hlavním městě Funchalu s nádherným výhledem na Atlantický oceán i hory.
Madeira
4
0,-
Velmi příjemný hotel přímo u oceánu s lázeňským centrem nedaleko golfových hřišť.
Madeira
4
0,-
Zcela nový velmi útulný butik hotel na okraji hlavního města Madeiry blízko moře a golfových hřišť.
Madeira
4
0,-
Skvělý hotel rodinného typu, "domov" hráčů European Tour během každoročního Madeira Open.
Madeira
4
0,-
0,-

Bohužel, právě nenabízíme Vámi požadovaný zájezd. Vyplňte následující formulář k objednání idividuálního zájezdu.

 
Váš email*:
Poptávka*:

* položku je nutno vyplnit