Live For Golf - Lago di Garda

Na cestovní kancelář Golf Planet je spolehnutí, znalost produktů a servis bez starostí je pro mě vždy tou správnou volbou.
Michael Jon, mezinárodní rozhodčí s certifikátem R&A St. Andrews

Když cestuji za golfem nejen do zahraničí, ale i po Česku vždy jsme se setkala u Golf Planet s individuálním přístupem, doporučením i cenovou nabídkou, která splnila moje očekávání.
Edita Urbanová, golfistka s nejkrásnějším úsměvem

Golfové pobyty >

Lago di Garda

Oblast známého jezera Lago di Garda v severní části Itálie nadchne každého návštěvníka typicky vlídným a příjemným středomořským podnebím. Celá tato údolní kotlina tvoří hranici mezi horskými masivy Dolomit a jižní částí Itálie a byla pro Evropany vyhledávaným místem pobytu a rekreace již v minulém století. Díky svému jedinečnému mikroklimatu, příjemným teplotám a bohaté velmi rozmanité středomořské flóře je zdejší oblast ideální pro hraní golfu i v období pozdního podzimu, anebo velmi brzkého jara, kdy u nás ještě leží spousty sněhu. Vzhledem k místními mikroklimatu zde lze hrát golf do pozdního podzimu a velmi brzy z jara. I díky dobré dopstupnosti a vzdálenosti od naší země je oblast jezera Lago di Garda vyhledávaným místem pro strávení golfové dovolené. Kolem jezera se nachází hned 5 mistrovských hřišť.

Lago di Garda
4
8.748,-
Lago di Garda
0
0,-
Lago di Garda
4
0,-
Lago di Garda
0
0,-
Lago di Garda
4
0,-
Lago di Garda
5
0,-
Luxusní hotel v blízkosti jezera Lago di Garda uprostřed golfového hřiště z per takových velikánů světového golfu jako byli Jack Nicklaus a Gary Player.

Bohužel, právě nenabízíme Vámi požadovaný zájezd. Vyplňte následující formulář k objednání idividuálního zájezdu.

 
Váš email*:
Poptávka*:

* položku je nutno vyplnit