Live For Golf - Emilia Romagna

Na cestovní kancelář Golf Planet je spolehnutí, znalost produktů a servis bez starostí je pro mě vždy tou správnou volbou.
Michael Jon, mezinárodní rozhodčí s certifikátem R&A St. Andrews

Když cestuji za golfem nejen do zahraničí, ale i po Česku vždy jsme se setkala u Golf Planet s individuálním přístupem, doporučením i cenovou nabídkou, která splnila moje očekávání.
Edita Urbanová, golfistka s nejkrásnějším úsměvem

Golfové pobyty >

Emilia Romagna

Itálie je zemí se značnou rozlohou, přesto se zde nachází jen několik opravdu golfových oblastí. Každý golfista určitě zná nádherná hřiště v okolí jezer Lago di Garda nebo Lago di Maggiore a Lago di Como. Řím je také dostatečně znám a bývá hojně navštěvován. Málokdo ale ví, že i v oblasti táhnoucí se od Jaderského moře od města Rimini až do města Piacenza se nachází více než 10 kvalitních golfových hřišť. Tato oblast nesoucí jméno Emilia Romagna je ideální lokalitou pro strávení ať už jen 2 dnů dovolené, tak i celého týdne ve společnosti golfových holí. Ubytování je možné od jednoduchých 3* hotelů až po elegantní luxusní hotely, které v minulosti sloužily například jako kláštery nebo staré usedlosti tamních pánů a dnes nabízející vynikající služby svým hostům. Můžeme jmenovat Hotel Monde del Re, bývalý klášter umístěný v kopcovité krajině uprostřed stoletých cypřišů navozující ducha meditace nebo Hotel Palazzo Loup pocházející z 18. století nedaleko starobylého a univerzitního města Bologna. Pokud chcete být blízko golfových hřišť, ale láká vás i moře, potom výbornou volbou může být i Hotel Bellevue Beach u Rimini, nacházející se přímo na pláži a v blízkosti hned 4 golfových hřišť. Mezi nejkrásnější  hřiště oblasti patří bezesporu Modena Golf & Country Club, Le Fonti Golf Club a Adriatic Golf Club Cervia. Pokud Vás golf omrzí nebo se od něho budete potřebovat odreagovat, je zde mnoho jiných lákadel od historických památek a muzeí ve městech Bologna, Módena, Parma nebo Piacenza, přes lázně Salsomaggiore Therme až po závodní trať v Imole a muzeum vozů Ferrari v Maranelu. 3 noci ubytování se snídaní a 2 green fee začínají na cenách kolem 7.000 korun, 5 nocí se 4 green fee vás vyjde na necelých 13 tisíc korun. S polopenzí jsou ceny přibližně o 2 tisíce vyšší. Autem cesta z Prahy trvá zhruba 10 hodin, všechna golfová hřiště i hotely se nacházejí nedaleko dálnic a jsou dobře dostupná. Až se někdy v této nádherné oblasti Itálie ocitnete, vzpomeňte, že je golfu zaslíbená.

Emilia Romagna
4
0,-
Emilia Romagna
4
14.628,-
Emilia Romagna
9
0,-
Krásný moderní hotel přímo na pláži Jaderského moře a jen 800 metrů od Adriatic Golf Clubu Cervia.

Bohužel, právě nenabízíme Vámi požadovaný zájezd. Vyplňte následující formulář k objednání idividuálního zájezdu.

 
Váš email*:
Poptávka*:

* položku je nutno vyplnit