Live For Golf - Yorkshire

Na cestovní kancelář Golf Planet je spolehnutí, znalost produktů a servis bez starostí je pro mě vždy tou správnou volbou.
Michael Jon, mezinárodní rozhodčí s certifikátem R&A St. Andrews

Když cestuji za golfem nejen do zahraničí, ale i po Česku vždy jsme se setkala u Golf Planet s individuálním přístupem, doporučením i cenovou nabídkou, která splnila moje očekávání.
Edita Urbanová, golfistka s nejkrásnějším úsměvem

Golfové pobyty >

Yorkshire

Yorkshire je největší a nejvýznamnější anglické tradiční hrabství rozkládající se na severu Anglie při pobřeží Severního moře. Zároveň se jedná o největší hrabství v rámci celého Spojeného království Velké Británie a Severního Irska. Tradiční metropolí hrabství je York, po němž je hrabství pojmenováno. V současné době již Yorkshire nepředstavuje správní celek ani ceremoniální hrabství, a většina jeho území je rozdělena mezi nemetropolitní hrabství Severní Yorkshire, metropolitní hrabství Jižní Yorkshire a Západní Yorkshire, a unitary authority celky Middlesbrough, York, Redcar a Cleveland a Východní riding. Malé okrajové části jsou též součástí nemetropolitních hrabství Cumbria, Durham a Lancashire, metropolitního hrabství Velký Manchester, a unitary authority celků Severní Lincolnshire a Stockton-on-Tees Ve střední části hrabství se rozkládá rozsáhlá nížina, na západě přerušená rozsáhlou vrchovinou Penniny (Pennnines), na severovýchodě vrchovinou Cleveland Hills, a na východě Yorkshire Wolds. Hrabství Yorkshire leží na polovině cesty mezi Londýnem a Skotskem. Přitahuje návštěvníky svojí krásnou a divokou krajinou, středověkými kláštery a městy. Pobřeží lemují rybářské vesničky a města zvučných jmen jako Scarborough a Whitby.

 

Litujeme, nebyla nalezena žádná vyhovující položka katalogu

Zkuste jiné nastavení filtrů a vyhledávání.

Bohužel, právě nenabízíme Vámi požadovaný zájezd. Vyplňte následující formulář k objednání idividuálního zájezdu.

 
Váš email*:
Poptávka*:

* položku je nutno vyplnit