Live For Golf - Abu Dhabi

Na cestovní kancelář Golf Planet je spolehnutí, znalost produktů a servis bez starostí je pro mě vždy tou správnou volbou.
Michael Jon, mezinárodní rozhodčí s certifikátem R&A St. Andrews

Když cestuji za golfem nejen do zahraničí, ale i po Česku vždy jsme se setkala u Golf Planet s individuálním přístupem, doporučením i cenovou nabídkou, která splnila moje očekávání.
Edita Urbanová, golfistka s nejkrásnějším úsměvem

Golfové pobyty >

Abu Dhabi

Abú Zabí (nesprávně uváděno jako Abú Dhabí z anglického přepisu Abu Dhabi) je hlavní město a zároveň emirát Spojených arabských emirátů. Jedná se o největší a nejbohatší ze 7 emirátů a zároveň zakládající emirát Spojených arabských emirátů v roce 1971. Emirát je situován na jihozápadní pobřeží Perského zálivu a zabírá plochu 67 350 km2. Město má 1 500 000 obyvatel.

Město má za sebou pestrou minulost zahrnující období, kdy bylo útočištěm pirátů. Od 60. let 20. století prošlo město závratnou přeměnou do moderního střediska se širokými bulváry a vysokými budovami. Ze starého města do dnešních dnů zůstalo jen pramálo, výjimku tvoří Starý palác, který reprezentuje jednu z nejstarších budov postavenou nad pramenem. Poblíž města se nachází mezinárodní letiště.
Byly zde pořádány mezinárodní soutěže v letecké akrobacii Red Bull Air Race.
Poměrně neznámé je, že se zde nachází již 3 golfové hřiště s tradičně vysokou úrovní služeb a kvality hry.
Abu Dhabi
3
40.188,-
Abu Dhabi
5
0,-
Abu Dhabi
4
42.948,-
Abu Dhabi
3
40.548,-
Abu Dhabi
5
0,-
Abu Dhabi
5
0,-

Bohužel, právě nenabízíme Vámi požadovaný zájezd. Vyplňte následující formulář k objednání idividuálního zájezdu.

 
Váš email*:
Poptávka*:

* položku je nutno vyplnit