Live For Golf - Taba Heights

Na cestovní kancelář Golf Planet je spolehnutí, znalost produktů a servis bez starostí je pro mě vždy tou správnou volbou.
Michael Jon, mezinárodní rozhodčí s certifikátem R&A St. Andrews

Když cestuji za golfem nejen do zahraničí, ale i po Česku vždy jsme se setkala u Golf Planet s individuálním přístupem, doporučením i cenovou nabídkou, která splnila moje očekávání.
Edita Urbanová, golfistka s nejkrásnějším úsměvem

Golfové pobyty >

Taba Heights

Nová luxusní destinace na pobřeží Rudého moře na Sinajském poloostrově nedaleko hranic s Izraelem. Výborné velmi klidné prázdninové letovisko. Je velmi vhodné pro ty cestovatele, kteří hledají služby na velmi vysoké úrovni, orientální architekturu, klid, pohodu, čisté moře, množství vodních sportů a od října 2006 také devíti jamkové golfové hřiště, které se bude během měsíců listopadu a prosince 2006 ještě dotvářet a od ledna 2007 by zde mělo být již plnohodnotné 18 jamkové hřiště. Sharm el Sheikh je vzdálen cca 2 hodiny jízdy.

Taba Heights
4
0,-
Pěkný hotel se službami all inclusive přímo u golfového hřiště s nádherným výhledem na blízké hory, letovisko Taba Heights a moře.
Taba Heights
5
0,-
Luxusní rozlehlý a vzdušný hotelový komplex je situován v zahradách přímo u pláže a v blízkosti golfového hřiště.
Taba Heights
5
0,-
Luxusní hotelový komplex v nádherných zahradách přímo u písečné pláže a v těsné blízkosti golfového hřiště.
Taba Heights
5
0,-
Taba Heights
5
0,-
Luxusní komplex je určen pro relaxační dovolenou kombinovanou se sportovními aktivitami, leží v zahradě přímo u písečné pláže.

Bohužel, právě nenabízíme Vámi požadovaný zájezd. Vyplňte následující formulář k objednání idividuálního zájezdu.

 
Váš email*:
Poptávka*:

* položku je nutno vyplnit