Live For Golf - Soma Bay

Na cestovní kancelář Golf Planet je spolehnutí, znalost produktů a servis bez starostí je pro mě vždy tou správnou volbou.
Michael Jon, mezinárodní rozhodčí s certifikátem R&A St. Andrews

Když cestuji za golfem nejen do zahraničí, ale i po Česku vždy jsme se setkala u Golf Planet s individuálním přístupem, doporučením i cenovou nabídkou, která splnila moje očekávání.
Edita Urbanová, golfistka s nejkrásnějším úsměvem

Golfové pobyty >

Soma Bay

Luxusní prázdninové letovisko se nachází na pomezí mezi mořem a pouští přibližně 45 km jižně od Hurghady. Nacházejí se zde samé luxusnější hotely nabízející služby vysoké úrovně jak v gastronomii, tak v oblasti zábavy. Součástí letoviska je i moderní opravdu dokonalé 18 jamkové mistrovské golfové hřiště z dílny slavného golfového hráče Garyho Playera. Hřiště je prvním otevřeným na západním pobřeží Rudého moře a také prvním mistrovským hřištěm na Středním Východě. Jeho smaragdově zelené fairwaye ostře kontrastují se žlutým pouštním pískem kolem a průzračnou vodou v moři. Hřiště bylo čtenáři čsopisu „Golf Journal“ zvoleno mezi 20 nejlepších hřišť na světě a společně s luxusním hotelem Sheraton tvoří pátý nejlepší golfový resort na africkém kontinentě. Před ním jsou jen 4 golfové resorty v Jihoafrické republice.

The Cascades Golf Course

Slavný goflový hráč Gary Player je architektem nádherného golfového hřiště na pomezí mezi mořem a pouští. Hřiště je prvním otevřeným na západním břehu Rudého moře a také prvním mistrovským hřištěm na Středním Východě. Jeho smaragdově zelené fairwaye ostře kontrastují se žlutým pouštním pískem kolem a průzračnou čistou vodou v moři. Hřiště bylo čtenáři "Golf Journal" zvoleno mezi 20 nejlepších hřišť na světě a společně s luxusním hotelem Sheraton tvoří pátý nejlepší golfový resort na africkém kontinentě. Před ním jsou jen 4 golfové resorty v Jihoafrické republice. Hřiště je díky klimatickým podmínkám, vanoucímu větru od moře, 9 vodním překážkám včetně moře a 78 bunkerům opravdovou výzvou pro všechny hráče. Těm je k dispozici driving range, putting a chipping greeny, 9 jamková akademie, klubovna s pro-shopem, půjčovna golfového vybavení, bar a restaurace.

link: www.thecascades.com

36.708,-
Luxusní hotel s největšími lázněmi Blízkého Východu přímo uprostřed golfového hřiště od Garyho Playera na pobřeží Rudého moře.
Soma Bay
5
0,-

Bohužel, právě nenabízíme Vámi požadovaný zájezd. Vyplňte následující formulář k objednání idividuálního zájezdu.

 
Váš email*:
Poptávka*:

* položku je nutno vyplnit