Live For Golf - El Gouna

Na cestovní kancelář Golf Planet je spolehnutí, znalost produktů a servis bez starostí je pro mě vždy tou správnou volbou.
Michael Jon, mezinárodní rozhodčí s certifikátem R&A St. Andrews

Když cestuji za golfem nejen do zahraničí, ale i po Česku vždy jsme se setkala u Golf Planet s individuálním přístupem, doporučením i cenovou nabídkou, která splnila moje očekávání.
Edita Urbanová, golfistka s nejkrásnějším úsměvem

Golfové pobyty >

El Gouna

Nově vybudované luxusní prázdninové přímořské letovisko, velmi často nazvané „riviérou Rudého moře“ se nachází přibližně 30 km severně od Hurghady. Je navštěvováno převážně turisty ze západní Evropy a je to spíše letovisko tiché na rozdíl od pulsující Hurghady. El Gouna byla vybudována během posledních 15 let a proslavila se svojí typickou nůbijskou architekturou. Naleznete zde množství obchůdků, kaváren, restaurací, barů, muzeí a galerií. Je zde i moderní privátní nemocnice. Celá vesnice je protkáná množstvím lagun a kanálů s mořskou vodou. Není to voda stojatá, neustále se obměňuje a proto se v lagunách můžete bez problémů koupat. Někdy se také El Gouně říká „Benátky Egypta“. A právě kolem některých lagun se rozprostírá nádherné golfové hřiště světových parametrů.

El Gouna
4
0,-
El Gouna
5
0,-
Luxusní hotel v letovisku El Gouna přímo u Rudého moře nedaleko golfového hřiště.

Bohužel, právě nenabízíme Vámi požadovaný zájezd. Vyplňte následující formulář k objednání idividuálního zájezdu.

 
Váš email*:
Poptávka*:

* položku je nutno vyplnit