Live For Golf - Golf Planet

Na cestovní kancelář Golf Planet je spolehnutí, znalost produktů a servis bez starostí je pro mě vždy tou správnou volbou.
Michael Jon, mezinárodní rozhodčí s certifikátem R&A St. Andrews

Když cestuji za golfem nejen do zahraničí, ale i po Česku vždy jsme se setkala u Golf Planet s individuálním přístupem, doporučením i cenovou nabídkou, která splnila moje očekávání.
Edita Urbanová, golfistka s nejkrásnějším úsměvem

Golf Planet

Cestovní agentura Golf Planet s.r.o. byla založena v roce 2004, na podzim roku 2006 byla agentura přeměněna v cestovní kan. Pohybujeme se v golfu již několik let a jako aktivní golfisté víme, co pro mnohé z Vás golf znamená, co potřebujete a co od golfu očekáváte. Všech našich zkušeností využijeme k tomu, abychom Vám všem poskytovali co nejlepší služby a servis na který si jen v souvislosti s golfem vzpomenete.

Stěžejním obchodním prvkem naší společnosti je sekce Zájezdy, kde k Vám budeme přicházet s nabídkou zájezdů za golfem do celého světa. Začínáme nejoblíbenějšími a cenově nejdostupnějšími destinacemi, kterými jsou Tunisko, Egypt a Portugalsko. Postupně budou na našich internetových stránkách přibývat další nabídky, ať už zcela exotické destinace nebo krátké víkendové pobyty v Rakousku, Německu a dalších evropských zemích. Připravujeme i takové lahůdky jako je golfová cesta kolem světa po nejkrásnějších hřištích planety pro tu nejnáročnější klientelu v doprovodu s PRO trenérem. Všechny cesty budou připravovány buď zcela v naší režii nebo ve spolupráci s renomovanými cestovními kancelářemi, hotely nebo golfovými resorty. Naším cílem je nabízet golfové cesty nejen individuální formou, ale i formou workshopů s trenéry a proto uvítáme i z vaší strany zájem a podněty pro budoucí spolupráci, abychom dokázali našim klientům nabídnout nejenom zajištění letenek, hotelů a green fee, ale dokázali poskytnout více...

Navštivte: www.golfplanet.cz