Live For Golf - ABANTE Golf

Na cestovní kancelář Golf Planet je spolehnutí, znalost produktů a servis bez starostí je pro mě vždy tou správnou volbou.
Michael Jon, mezinárodní rozhodčí s certifikátem R&A St. Andrews

Když cestuji za golfem nejen do zahraničí, ale i po Česku vždy jsme se setkala u Golf Planet s individuálním přístupem, doporučením i cenovou nabídkou, která splnila moje očekávání.
Edita Urbanová, golfistka s nejkrásnějším úsměvem

ABANTE Golf

Rezervace ubytování dle požadavku klienta, transfery, okružní jízdy i výlety po České republice - to je jen základ standardní nabídky. Pro milovníky golfu přinášíme aktuální informace o golfových příležitostech v České republice ve spolupráci s cestovní kanceláří Golf Planet. Dále jsme připraveni zajstit na míru i netradiční aktivity i poznání turisticky méně známých památek i koutů přírody najdete v našich speciálních nabídkách.

Pro ty, kteří preferují komplexní servis jsou určeny rozmanité balíčky služeb.Plánujete-li cestu v nejbližší době, pak navštivte cenově zvýhodněné nabídky "last minute".

Pro společnosti a organizace v České republice poskytujeme kompletní doplňkový servis pro zajištění ubytování, transferů a dalších služeb pro zaměstnaneckou či partnerskou klientelu.

Nenajdete-li v naší nabídce přesně to co si představujete, pak kontaktujte naši kancelář. Sestavíme pro Vás program na přání.

 

Navštivte sekci GOLF V ČR na www.golfplanet.cz, www. liveforgolf.cz nebo www.abante.cz